Зъболекар

Позиция: Зъболекар
Предлагаме Ви: Помощ при намиране на жилище Помощ при подаване и получаване на разрешението Ви за практикуване като лекар пред немските власти Помощ при подготвяне на документите Ви за кандидатстване пред работодателите Помощ при уреждане на всички формалности след Вашето назначение

Подкрепете екипа на наш клиент, модерна дентална практика в Бавария

Вашите задължения:

  • извършването на стоматологични консултации и лечения във всички стандартни области на общата стоматология и осигурявате вискокачествена грижа на пациентите,
  • документирането на процесите на лечение,
  • поемате отговорност за спазването на изискванията за качество и хигиена на услугите.

Вашият профил:

  • успешно завършили обучение по дентална медицина,
  • притежавате лиценз за практикуване на територията на република Германия и владеете добре немски език,
  • в идеалният случай сте завършил стажантският период и сте натрупал опит при работата с пациенти,
  • за Вас е удоволствие да работите в екип и с пациентите си,
  • Вие сте гъвкав и притежавате човешко-социална компетентност.

Офертата:

  • индивидуални перспективи за кариера с възможност за поемане на практиката,
  • желателно е редовното следдипломно обучение,
  • структурирано въвеждане в работният процес,
  • атрактивно заплащане.

Радваме се да Ви опознаем

Вашият CT-MED  екип

Разрешен тип файлове: .pdf, .doc, .docx, .rtf
Ние използваме бисквитки, за да подобрим вашето преживяване на нашия уебсайт. С разглеждането на този уебсайт, вие се съгласявате с нашата употреба на бисквитки.
Copy link
Powered by Social Snap